Mūzikli / uzvedumi

Pirmizrāde! Ričijs Rū rīko koncertu | Koncertuzvedums visai ģimenei

Siguldas novada Kultūras centrā "Siguldas devons" 20. februārī plkst. 16.00 gaidāms koncertuzvedums visai ģimenei "Ričijs Rū rīko koncertu"
Lācēns Ričijs Rū, Reiniku ģimene un viņu draugi dodas Latvijas tūrē ar koncertuzvedumu visai ģimenei - "Ričijs Rū rīko koncertu", kas veidots pēc nesen iznākušās grāmatas motīviem.

Vasaras izskaņā, Reiniku ģimene mazos klausītājus, lasītājus un viņu vecākus Latvijā iepazīstināja ar jaunu varoni – lācēnu Ričiju Rū un viņa draugiem mežā.
“Ričijs Rū rīko koncertu” ir jauna, krāsaina un interaktīva dzejoļu un krāsojamā grāmata, kas papildināta ar 11 dziesmu un to instrumentālo pavadījumu albumu. Šis projekts ir īsts Reiniku ģimenes lolojums. Bērnu dzejoļu autore ir vecmamma Veronika Reinika, tos par dziesmām pārvērtis mūziķis Lauris Reiniks, bet visa projekta idejas autore ir Rūta Reinika-Preisa.

“Šķirstot senāk izdotos vecmāmiņas dzejoļu krājumus, man radās vēlme tiem piešķirt jaunu elpu. Iedzīvināt tos gan vizuālā, gan muzikālā formā, lai mazajam dēliņam Ričardam atstātu jauku ģimenes piemiņu un mums ikdienā būtu ko lasīt, klausīties un dziedāt. Es vēlējos radīt grāmatiņu ar ilustrācijām, kādas bija manā bērnībā – sirsnīgas, mīļas un ar saprotamiem tēliem. Māksliniece Guna Miķelsone brīnišķīgi šo sajūtu uztvēra un radīja visus tēlus. Šķiet, ka muzikāli arī uzķērām pareizo stīgu. Jau no pirmās dziesmas, ko Lauris man atsūtīja, Ričiņš nebeidza prasīt, lai uzlieku vēlreiz un vēlreiz. No sirds ticu, ka esam radījuši kaut ko tādu, kas būs noderīgs katrā ģimenē, kurā aug zinātkāri, radoši un mūziku mīloši bērni”, stāsta projekta idejas autore Rūta Reinika- Preisa, kura pati arī piedalījusies pāris dziesmu ierakstā kā soliste.

“Man tas bija liels un patīkams izaicinājums komponēt dziesmas tieši bērniem. Viņi ir visprasīgākā un godīgākā auditorija. Nekad agrāk to nebiju darījis. Man galvenais bija, lai patīk Rūtas puikam Ričardam. Viņš ir galvenais iemesls visam projektam. Un priecājos, ka viņam tiešām patīk un prasa, lai spēlē vēl un vēl. Ticu, ka arī visiem citiem Latvijas bērniem iepatiksies mūsu lācēns Ričijs Rū un viņa draugi, un drīz visi kopā varēsim dziedāt šīs dziesmas koncertos”, stāsta dziesmu komponists un izpildītājs Lauris Reiniks.

Grāmatas ilustrāciju autore ir Guna Miķelsone, bet grafisko dizainu veidoja Monta Arnolde. Albumā un koncertuzvedumā iekļauto dziesmu studijas producents ir Jānis Zvirgzdiņš.
Koncertuzveduma režisors ir Valdis Pavlovskis, bet producents Jānis Kļaviņš.
__________________
Biļešu cena 15.00 - 20.00 Eiro
Uz koncertu biļetes jāiegādājas katram apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma. Ar Siguldas ID karti atlaide - 20%, daudzbērnu ģimenēm - 40%.
Biļetes iespējams iegādāties "Biļešu Paradīze" kasēs vai eletroniski: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/104319

Pasākums notiek "Zaļajā" režīmā, to varēs apmeklēt bērni līdz 12 gadu vecumam bez Covid-19 sertifikāta, bērni no 12 gadu vecuma, uzrādot derīgu Covid-19 testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu.

Un pieaugušajiem, kas veikuši pilnu vakcinācijas kursu, uzrādot derīgu COVID-19 vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu(pēdējo 6 mēnešu laikā). Koncerta laikā personām no 7 gadu vecuma jānēsā maskas.

Atgādinām, ka uz pasākumu obligāti jāņem līdzi arī personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), lai varētu apliecināt sertifikāta atbilstību.

Pasākuma laikā var tikt filmēts un fotografēts. Video un foto materiāli var tikt izmantoti pasākuma organizatora publicitātes materiālos.

Kultūras centrs „Siguldas devons”,
Pils iela 10, Sigulda, LV-2150
Svētdiena,
20. februāris, 16:00
Novērtē:

Organizatora ieteiktie