Populārā mūzika

KLAIDONIM 20. JUBILEJAS KONCERTS. JAUNĀ ALBUMA PREZENTĀCIJA

Klaidonim 20 – jubilejas koncerti un jaunā albuma prezentācija

Par godu savai divdesmit gadu jubilejai Latvijas populārākā kantrīmūzikas grupa “Klaidonis” aicina uz jubilejas koncertiem un jaunā studijas albuma “Neko nejautā” prezentāciju. Plašā jubilejas tūre sāksies 2024.gada 7.decembrī un turpināsies līdz pat nākamā gada pavasarim Latvijas koncertzālēs un kultūras centros. Koncertos skanēs dziesmas gan no jaunā studijas albuma “Neko nejautā”, kurš tapis astoņu gadu garumā un kurā skan Māra Slokas sarakstītās dziesmas, gan jau popularitāti iemantojušie skaņdarbi “Vecais skroderis”, “Tik ātri aizskrien laiks”, “Prieks” u.c. “Noteikti neizpaliks “Mazā dvēselīte”, kura nu jau kļuvusi par grupas firmas zīmi, iegūstot labākās dziesmas titulu 2005.gada Bauskas Kantrīmūzikas festivālā, saņemot Autortiesību bezgalības balvu un pārliecinoši uzvarot “Latvijas Šlāgeraptaujā 2005”,” ieskicējot koncertos gaidāmo, saka grupas līderis Māris Sloka un piebilst: “Esam pārliecināti, ka mums izdosies radīt sirsnīgu atmosfēru un, kā tas bieži noticis mūsu koncertos, izdosies kārtīga sadziedāšanās!”

Savā divdesmit gadu ilgajā pastāvēšanas vēsturē grupa laidusi klajā astoņus studijas albumus, piedalījusies līdz šim visos Bauskas Kantrīmūzikas festivālos, nacionālajā “Eirovīzijas atlasē” un citos pasākumos. Grupas “Klaidonis” vārds Latvijā ir pazīstams: viņu spēlēto mūziku iemīļojuši gan kantri, gan šlāgera cienītāji, jo “Klaidonis” spēj prasmīgi savienot šos abus stilus, klāt pieliekot arī roka un blūza elementus. Tomēr, kā uzsver Māris. “tā ir un paliek “klaidoņmūzika,” - ikreiz neatkārtojama savā burvīgajā skanējumā, spējot būt gan romantiski apcerīga, gan sadzīviski asprātīga”.

“Klaidonis” jubilejas koncertos muzicēs pilnā sastāvā: grupas līderis, dziesmu mūzikas un teksta autors Māris Sloka (vokāls, basģitāra), Valdis Rebuks (ģitāra, vokāls), Elmārs Jirgensons (sitaminstrumenti), Vīgants Murelis (ģitāra, stīlģitāra) un Zigmunds Pogulis (taustiņi).

Latgales vēstniecība "Gors",
Pils iela 4, Rēzekne, LV-4601
Piektdiena,
13. decembris, 19:00

Darba laiks

Pirmdiena: slēgts
Otrdiena: 12:00 - 18:00
Trešdiena: 12:00 - 18:00
Ceturtdiena: 12:00 - 18:00
Piektdiena: 12:00 - 18:00
Sestdiena: 12:00 - 16:00
Svētdiena: 12:00 - 16:00

Novērtē: