Izstādes

Izstāde “Bilderlingshof-Bilderiņi-Bulduri” Bulduru Izstāžu namā

Izstāde iepazīstina gan ar zināmiem, gan ar līdz šim nezināmiem notikumiem, faktiem un attēliem, kas stāsta par Bulduriem. Izstādes autori nepretendē uz visaptverošu vēstures izklāstu, jo tā ir tikai sākums turpmākai Bulduru izpētei, lai plašākās telpās izveidotu pastāvīgu ekspozīciju. Joprojām trūkst informācijas un ir daudz neskaidrību un noslēpumu, kuri tāpat kā Bulduru monētu depozīts, kas apskatāms izstādē, nav līdz galam atminēti.

Izstāde tapusi sadarbībā ar Latvijas Nacionālo vēstures muzeju, Latvijas Nacionālo mākslas muzeju, Ģederta Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzeju, Latvijas Nacionālā arhīva Latvijas Valsts kinofotofonodokumentu arhīvu, VAS “Latvijas dzelzceļš”, izmantoti attēli no Latvijas Nacionālās bibliotēkas, Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas arhīva vizuālo materiālu kolekcijas. Izstādes autori: Inta Baumane, Līga Strazda, Egita Cironoka, mākslinieks Gundars Gulbis.

Jūrmalas muzejs aicina buldurniekus, jūrmalniekus un citus interesentus piedalīties Bulduru jaunās ekspozīcijas veidošanā, daloties ar savām atmiņām, informāciju un priekšmetiem.

Bulduru izstāžu nams,
Muižas iela 6, LV-2010

No:

27.10.2023 10:00

Līdz:

30.12.2024
Novērtē:

Organizatora ieteiktie