Klasiskā mūzika

VI Starptautiskais Operetes festivāls Ikšķilē | Jubilejas GALĀ Svinēt opereti | koncerts un valšu vakars

Mums jau - 10!

Atnāc ciemos! Svinēsim nevalstiskā Operetes teātra jubileju koncertizrādē ar spilgtākajām repertuāra pērlēm un notikumiem jautri dzirksteļojoši, asprātīgi, Operetes teātrim raksturīgā dzīvespriecīgā noskaņā! Atskatīsimies uz mūsu iestudējumiem, skanēs fragmenti no operetēm: Klīvija, Jautrā atraitne, Balle Savojā, Silva.Čardaša karaliene un citām, operām Cilvēka balss, Telefons, opereti-filmu Trīs zvaigznes Zigfrīds, mūzikliem ģimenei Paukojam un šmaukojam, Karlsons, daudziem citiem mūsu iestudējumiem pieaugušajiem un bērniem.

Dziedās, dejos un daudz interesanta no parasti skatītājam apslēptās aizkulišu dzīves vēstīs Operetes teātra izcilie solisti:
Sonora Vaice soprāns, Silga Tīruma (Francija) soprāns, Anta Jankovska (Itālija) soprāns, Jolanta Strikaite soprāns, Valērija Rozenberga soprāns, Anastasija Dolgoņenko soprāns,
Pjērs Soldano (Francija) tenors ,Kārlis Rūtentāls tenors, Dainis Skutelis tenors, Emīls Kivlenieks tenors, Andris Lapiņš tenors, Guntars Ruņģis tenors, Nauris Indzeris baritons, Imants Erdmans baritons un daudzi citi, kā arī dejotāji, orķestris maestro Atvara Lakstīgalas vadībā.

Šis nu nepavisam nebūs “snobiski iestīvināts” vai ”pareizais” pasākums, bet tādi jau mūsu Operetes teātrī nemaz nemēdz būt! Šis būs optimistisks, dzirkstošs vakars ar labu mūziku un humoru, un lieliski uzlabos jūsu garastāvokli un pašsajūtu, vairojot laimes hormonus un noteikti mazinot stresu!

Šajā vakarā aicinām kopā svinēt visus mūsu draugus, līdzjutējus un iedvesmas uguntiņas kūrējus un nākotnes vīzijas un attīstības sekmētājus. Jau - 10! Vai tas ir daudz vai maz? Kā domā Tu? Jebkurā gadījumā, - tas pavisam noteikti ir daudzu, jo daudzu mūsu un jūsu, un mūsu visu kopā sadarbības, mērķu un ideālu radīts rezultāts!

Lai mīlam šo dzīvi, lai tveram to pozitīvi, ar smaidu! Lai baudām skaisto un svinam šo skaisto jubileju kopā!

Sestdiena,
3. augusts, 20:00
Novērtē:

Organizatora ieteiktie