Bērnu pasākumi

VASARAS PRIEDĪTE

Turpinot ilgus gadus loloto tradīciju, beidzoties mācībām pirms vasaras brīvlaika ikvienam skolas vecuma bērnam jāapmeklē visstilīgākā mācību gada beigu balle - “Vasaras priedīte”, kas notiks 30. maijā plkst. 15.00 Rīgas Kongresu namā. Sagaidot vasaru katrs ballītes dalībnieks saņems dāvanā pa saldējumam, īpašu koncertu visiem ballītes viesiem ir sarūpējuši Markus Riva, Aija Andrejeva, KATŌ un Ozols ar savām labākajām dziesmām. Pēc koncerta - jautras dejas. Pasākuma ilgums - 2 stundas.

“Visiem kas nāks uz priedīti pirmo reizi un arī tiem, ar ko kopā ballējāmies Ziemassvētku priedītēs, atgādinu - šis pasākums ir paredzēts skolas vecuma bērniem līdz 14 gadu vecumam. Ja esat vecāki - rēķinieties - ieeja pasākumā tikai ar bērniem!” stāsta Markus Riva.

“Kārtīgā ballītē jābūt hiphopam un vissvarīgākais ir stils,” ir pārliecināts “Vasaras priedītes" dalībnieks Ozols: “Izlēkāsimies kārtīgi, lai atceramies šo ballīti visu vasaru!”

“Ja esat skolā labi mācījušies, esat pelnījuši ballīti, kurā bērni ir galvenie! Es koncertā plānoju kopā ar jums nodziedāt savas populārākās dziesmas un būs arī kaut kas pavisam jauns,” saka Aija Andrejeva.

“Tieši “Vasaras priedītes” apmeklētāji būs pirmie visā pasaulē, kas dzirdēs manu jauno dziesmu,” sajūsmināta ir jaunā dziedātāja KATŌ, kuras otrais singls “Ko mani putni ēd” pirmo reizi skanēs 30. maijā Rīgas Kongresu namā.

Biļetes uz “Vasaras priedīti” būs pieejamas no 8. maija plkst. 12.00 “Biļešu Serviss” kasēs visā Latvijā. Līdz 15. maijam biļetes būs pieejamas par īpašu cenu - 15 eiro, pēc tam biļešu cena būs 18 eiro, tuvojoties pasākumam biļešu cena vēl pieaugs. Pasākuma ilgums - 2 stundas, katram apmeklētājam dāvanā saldējums. Pilna pasākuma programma un sīkāka informācija www.priedites.lv

Tikai līdz 15. maijam – nāc uz “Vasaras priedīti” kopā ar visu klasi un saņem atlaidi – viena biļete izmaksās tikai 12 eiro!

Rīgas Kongresu Nams,
Kr. Valdemāra ielā 5, Rīga, LV-1010
Ceturtdiena,
30. maijs, 15:00
Novērtē:

Organizatora ieteiktie