Brīvdabas norises

Vasaras kultūras programma kultūrtelpā “Strops” Pļavnieku Zaļajā birzī

No 5. jūnija līdz 17. jūlijam Pļavnieku Zaļajā birzī atgriežas Vasaras kultūrtelpas “Strops” pasākumu cikls rīdziniekiem un Rīgas viesiem, ik trešdienu piedāvājot dažādus neliela formāta koncertus un sportiskas aktivitātes.


5. jūnijā - “Strops” programmu ar dziesmām un rotaļām bērniem un jauniešiem atklās radošā apvienība “Pasaku nams”, vakara turpinājumā visi tiks aicināti uz zumbas nodarbību ar Rolandu Bartaševiču, bet vakara noslēgumā muzicēs mūziķis Atis Zviedris.

18.00 Radošā apvienība “Pasaku nams”
19.00 Rolands Bartaševičs un Zumba Dance Family
20.00 Atis Zviedris


19. jūnijā - Ielīgošana. Apmeklētāji aicināti uz Ielīgošanas vakaru kopā ar dziesminieci Melisu Deboru Kaškuru, folkloras kopu “Kokle” un Katrīnu Dimantu - caur dziesmām un tradīcijām, dziedot Jāņu dziesmas, ejot dejās un rotaļās, atzīmēt vasaras saulgriežu un Līgo svētku tuvošanos.

18.00 Melisa Debora Kaškura
19.00 Folkloras kopa “Kokle”
20.00 Katrīna Dimanta


3. jūlijā - Kopā ar jauno mūziķi un dziesmu autori Rūtu Ķergalvi, spilgto personību un dziedātāju Ievu Sutugovu un mūziķi Kārli Būmeisteru tiks ieskandināta vasaras festivālu sezona.

18.00 Rūta Ķergalve
19.00 Ieva Sutugova
20.00 Kārlis Būmeisters


17. jūlijā - Sezonas noslēguma pasākumu Pļavnieku Zaļajā birzī uzsāks jaunā, enerģiskā dziedātāja un dziesmu autore Diona Liepiņa. Vakara turpinājumā Rīgas DJ skola un tās dibinātājs Kaspars Dabra jeb DJ Dubra kopā ar vienu no labākajiem Latvijas skrečošanas mākslas dīdžejiem Kasparu Dziļumu jeb DJ Aspirins, apmeklētājus iepazīstinās ar dīdžejošanas pamatprincipiem, vadīs praktiskās darbnīcas un paraugdemonstrējumus, bet vakara noslēgumā - dejas abu profesionālo DJ mūzikas pavadījumā.

18.00 Diona Liepiņa
19.00 Rīgas DJ skola kopā ar DJ Dubra un DJ Aspirins


Pasākumu vadītājs Artūrs Mednis
Ieeja bez maksas
Pļavnieku Zaļajā birzī “Strops” katru otro trešdienas vakaru varēs baudīt daudzveidīgu pasākumu programmu, tajā skaitā kultūrizglītojošus pasākumus, koncertus, performances, bērnu sarīkojumus, sporta aktivitātes un dažādas citas norises.
Papildu informācija par visiem pasākumiem pieejama tīmekļvietnē vasara.riga.lv un kultūrtelpas “Strops” facebook lapā.

Trešdiena,
17. jūlijs, 18:00

Organizatora ieteiktie