Populārā mūzika

TURAIDAS ROZEI 40. JUBILEJAS KONCERTS

Populārā grupa "Turaidas Roze" svinēs 40 gadu jubileju un 2025.gada pavasarī aicina uz jubilejas koncertiem kopā ar pūtēju orķestri "Horizonts".

"Komponista Imanta Kalniņa dziesmas, lai arī nav pašas vieglākās un vienkāršākās, vieno paaudzes. Tās dzied un klausās kā lieli tā mazi. Tāpēc nākamā gada pavasarī visus aicinām uz kopīgu svinēšanu, jo atkal klāt ir svētku diena, kad varam uzdziedam kopā! Šķiet, katram ir sava dungojamā Imanta Kalniņa dziesmiņa, kura mainās atkarībā no noskaņojuma, kad ar dziesmas vārdiem ir pateikts tik tieši un precīzi…" saka mūziķi, piebilstot - šie jubilejas koncerti būs ļoti īpaši, jo tajos uz skatuves grupai pievienosies pūtēju orķestris "Horizonts", kuram speciāli tiek aranžētas dziesmas, ļaujot tām iegūt īpašu, līdz šim nedzirdētu skanējumu

"Esmu par to ļoti priecīga!" atzīst dziedātāja Olga Rajecka, piebilstot: "Visas Imanta Kalniņa dziesmas ir ļoti skaistas! Tāpēc šiem koncertiem esam izvēlējušies gan dziesmas ar brīnišķīgajiem Vika tekstiem, gan citas dziesmas no "Turaidas Rozes" repertuāra: Trubadūrs, Apvij rokas, Vējš un liepa, Kas jūs esat u.c.»"Pirmatskaņojumu koncertos gan nebūs, taču skanēs arī pa kādai mazāk dzirdētai dziesmai, kura daudziem var būt atklājums. Savukārt, taujāta par šībrīža aktuālāko dziesmu, Olga uzreiz iedungo: "Nemaz nevajag daudz, lai atbrīvotos no bailēm... Manuprāt, tas skan šai situācijai aktuāli."

Grupa "Turaidas roze" dibināta 1985. gadā, un par tā izteiksmīgāko muzikālo vizītkarti kļuva komponists Imants Kalniņš, kā arī solisti Olga Rajecka un Uģis Roze, kļūstot par latviešu estrādes mūzikas pagājušā gadsimta 80. gadu neaizstājamu vērtību.

Uz tikšanos koncertos!

Latgales vēstniecība "Gors",
Pils iela 4, Rēzekne, LV-4601
Sestdiena,
22. februāris, 19:00

Darba laiks

Pirmdiena: slēgts
Otrdiena: 12:00 - 18:00
Trešdiena: 12:00 - 18:00
Ceturtdiena: 12:00 - 18:00
Piektdiena: 12:00 - 18:00
Sestdiena: 12:00 - 16:00
Svētdiena: 12:00 - 16:00

Novērtē: