Ziemassvētku pasākumi

Tiekamies Ziemassvētkos. Ielūdz Andrejs Osokins un Orķestris "Rīga"

Satikušies Ziemassvētku laikā, pianists Andrejs Osokins un Orķestris RĪGA vedīs klausītājus muzikālā ceļojumā uz Ziemeļameriku.

Tas sāksies ar ieklausīšanos izsmalcinātā dialogā starp klasikās un populārās mūzikas elementiem amerikāņu skaņraža Džordža Gēršvina “Koncertā klavierēm un orķestrim Famažorā” (1925). Saspēlē ar pūtēju orķestri skaņdarba veldzējošo melodiskumu un enerģiskos ritmus iedzīvinās klaviertaustiņu pavēlnieks Andrejs Osokins.

Klausītāji baudīs nelielu, taču žilbinošu izlasi no cita ievērojama ASV komponista - Leonarda Bernsteina muzikāli teatrālā vairākdaļu darba “Mesa” (1971). Aranžējumu autors - Maikls Svīnijs.

Jo tuvāk dienvidiem, jo karstāk! Meksikāņa Arturo Markesa kaislīgais skaņdarbs orķestrim "Danzon nr.2" (1994) ir pazīstams un dejotāju iemīļots visā pasaulē. Olivers Nikels ir radījis izcilu skaņdarba pārlikumu pūtēju orķestrim.

ASV radītās Ziemassvētku melodijas ienes prieku sirdīs ikvienā pasaules malā. Ketrīnas Deivisas un Harija Simones “Mazais bundznieks”, spiričuelu eksperta, komponista Džestera Hērstona “Marijas mazais zēns” kalipso ritmos, kā arī aranžētāja Roberta Šeldona veidotais popūrijs “Visbrīnišķīgākie Ziemassvētki” Orķestra RĪGA skanējumā lai ir skaistākie svētku vēstneši koncertā VEF Kultūras pilī!

Par drošības pasākumiem koncertā
Ierodoties pasākumā, tā rīkotāji lūgs uzrādīt Covid-19 sertifikātu, kas apliecina, ka apmeklētājs (tai skaitā bērns) ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā.
Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), personalizēta biļete un derīgs sertifikāts.

Pasākuma laikā jālieto sejas un deguna aizsegs.

Iegādājoties biļeti kasē vai internetā, sēdvietas personalizācija ir veicama obligāti.

Sēdvietas atbilstoši drošības noteikumiem tiks nodalītas ar stikla starpsienām.

Lūdzam uz pasākumu ierasties savlaicīgi - vismaz pusstundu pirms koncerta!

"VEF" Kultūras pils,
Ropažu iela 2, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1039
Datums Laiks
22.12.2021 19:00
26.12.2021 19:00

Novērtē:

Organizatora ieteiktie