Klasiskā mūzika

Rudens noSkaņas Karostā V - NBS klarnešu kvartets "Quattro Differente"

Akadēmiskās mūzikas koncertu cikls "Rudens noSkaņas Karostā" - V

Aicinām uz pirmās sezonas akadēmiskās mūzikas koncertu sēriju "Rudens noSkaņas Karostā" jaunajā Karostas kamerzālē, Pulkveža Brieža ielā 1. Kamerzāle ir izveidota vienā no skaistākajām ēkām Karostā - agrākā virsnieku dzīvojamā namā ar ekskluzīvi atjaunotu, krāšņu interjeru un skanīgu akustiku, kas ļauj koncertu pārvērst par piedzīvojumu.

Cikla noslēgumā valsts svētku mēneša ieskaņā dzirdēsim NACIONĀLO BRUŅOTO SPĒKU ŠTĀBA ORĶESTRA KLARNEŠU KVARTETA "QUATTRO DIFFERENTE" koncertu “Balss”. Tā programma ar Baltijas valstu komponistu dažāda rakstura skaņdarbiem liks aizdomāties par to, kas un kāda var būt balss, vienlaikus ļaujot pašiem atbildēt uz šo jautājumu.

Klarnešu kvartets “Quattro Differente” ir senākais Nacionālo bruņoto spēku Štāba orķestra ansamblis, kas cītīgi glabā kamermuzicēšanas tradīcijas. Tas ir piedalījies neskaitāmos pasākumos Latvijā un ārvalstīs. Kvartets ir nozīmīgs tieši ar savu sniegto ieguldījumu latviešu akadēmiskajā mūzikā. To raksturo nemitīga attīstība un sadarbība ar komponistiem un mūziķiem starptautiskā līmenī. Aizvien jaunu koncertprogrammu veidošana ir ansambļa prioritāte. Šobrīd ansamblis ir ceļā uz savu 25 gadu jubileju.

Piedalās:
Nacionālo bruņoto spēku Štāba orķestra klarnešu kvartets "Quattro Differente"
Vadītājs virsseržants Guntars Gedroics

Programmā:
Baltijas valstu komponistu skaņdarbi

Ieeja BEZ MAKSAS
Kamerzālē ir tikai 50 sēdvietu, tāpēc nepieciešams pieteikties (29918081)
____________
Piecu rudens koncertu cikls top ar Liepājas kultūras pārvaldes un Nacionālo bruņoto spēku atbalstu.

Karostas kamerzāle,
Pulkveža Brieža iela 1, Liepāja
Sestdiena,
4. novembris, 15:00
Novērtē:

Organizatora ieteiktie