Latviešu populārā mūzika

Pērkons un Rīgas Modes - Zaķusalas Koncerti

Zaķusalas koncerti ir pārliecības pilna avantūra ar mērķi dod iespēju sajust pēdējos mirkļus, kad varam baudīt mūziku brīvā dabā.
Tuvu, bet tālu no centra - Zaķusalā, Daugavas apmīļoti koncerta apmeklētāji varēs baudīt foršu un visiem iemīļotu mūziku, ievērojot visas valstī noteiktās prasības.
Pirmajā Zaķusalas koncertā uzstāsies 2 izcilas grupas, kas liek gurniem un sirdīm kustēties maķenīt straujāk - Rīgas Modes un Pērkons.

Rīgas Modes ir piecu cilvēku kolektīvs, kas uz Latvijas mūzikas skatuves sevi pieteica 2014. gadā ar savā vārdā nosaukto minialbumu. Šobrīd grupa strādā pie jauna albuma, ko iedvesmojis 1980. gadu tā dēvētais “sophisti-pop” mūzikas novirziens.

Savukārt 80.-tajos radusies, bet joprojām leģendāra un visu mīlēta ir grupa Pērkons. Pēc vairāk kā 38 gadu darbības uz skatuves, leģendārās grupas dalībnieki savā izpildījumā nav zaudējuši jauneklīgumu un nezūdošu šarmu.

Abas grupas liekus komentārus neprasa - ir tikai jāklausās un jāļaujās, pārējo izdarīs mākslinieki, veidojot izcilu saspēli starp saviem instrumentiem un klausītāju kustēties un priecāties alkstošajām dvēselēm.

Koncerts ievadīs nedēļu izcilā noslēgumā - visi gaidīti 24.septembrī, ceturtdienā Zaķusalas krastmalā 19 no plkst. 18:00. Pirms koncerta par muzikālo noformējumu rūpēsies DJ Estipois. Rīgas Modes uz skatuves kāps 20:00, bet Pērkons - 22:00.
Biļetes nopērkamas aula.lv, un pirmās 1000 biļetes tikai par 11,99.
Zaķusalas koncerti

Zaķusalas Koncerti,
Zaķusalas krastmala 19, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1050
Ceturtdiena,
24. septembris, 18:00
Novērtē:

Organizatora ieteiktie