Teātris

Ogres teātra izrāde: Bertolts Brehts PUNTILA UN MATI

22. aprīlī plkst. 18:00 Ogres teātrī gaidāma pirmizrāde muzikālai izrādei "Puntila un Mati"!

Puntila un Mati – kungs un kalps. Tas ir attiecību modelis, kas pastāvējis visos laikos un visdažādākajās formās – ģimenē, darbā, valsts pārvaldē un citviet. Modelis, ko ir centušās pārveidot dažādas ideoloģijas, revolūcijas un reformas, bet – veltīgi… Vienlīdzība vienmēr ir palikusi kā tāls un nepiepildīts sapnis.

“Lielkungs Puntila un viņa kalps Mati” ir viena no populārākajām un pasaulē visbiežāk iestudētajām vācu dramaturga un episkā teātra teorijas pamatlicēja Bertolta Brehta lugām. Somu tautas pasakas iedvesmotā sižeta centrā ir Puntila, kurš, būdams “kunga prātā”, ir
neparasti labs un taisnīgs cilvēks, cenšoties visiem darīt labu, bet, paliekot atkal skaidrā, kļūst par nežēlīgu un ļaunu kungu.

Muzikālajā komēdijā, kurā tautiskie motīvi savijas ar autoram raksturīgo asi sociālo pasaules skatījumu, skanē Bertolta Brehta songi ar Jāņa Kaijaka oriģinālmūziku.

Radošā komanda: režisors, komponists Jānis Kaijaks, scenogrāfs Ivars Noviks, kostīmu māksliniece Ilze Kupča-Ziemele, gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš, horeogrāfe Sabīne Neilande, vokālā pedagoģe Ieva Mora u.c.

Lomās: Andris Krauja, Edijs Čibels, Katrīna Anna Ozoliņa, Arturs Mālnieks, Ieva Mora, Madara Juška-Gundberga, Margarita Lutere, Ramona Rubene, Juris Jurāns, Juris Gasparovičs, Andris Peismalietis, Mārtiņš Mikožans, Inese Pivare vai Lauma Straume.

Vecuma ierobežojums: 16+

Biļetes: 17, 14, 12 eur “Biļešu paradīzes” kasēs un internetveikalā https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/127462

15% atlaide ar ISIC/ITIC karti, skolēna, studenta, pensionāra vai invalīda apliecību, Ogres novadnieka karti vai aplikāciju, grupas biļetēm (10+)! Skatīt mazāk

Ogres Teātra Telpa,
Brīvības iela 15, Ogre, Ogres pilsēta, LV-5001
Sestdiena,
22. aprīlis, 18:00
Novērtē:

Organizatora ieteiktie