Teātris

Ogres teātra izrāde: Antons Čehovs IVANOVS

2023. gada 29. janvārī plkst. 17:00 Ogres Teātra telpā - Antona Čehova lugas “Ivanovs” iestudējums Jāņa Kaijaka režijā!

Ivanova iekšējo konfliktu rada izmisīgas vēlmes būt īpašam – sasniegt kaut ko vairāk, iet pret sabiedrības normām, pārveidot pasauli, uzņemties riskus – būt “modernam” jauno laiku cilvēkam. Un tomēr aptvert, ka viņš ir tikai viens no daudziem un neviens realitātē viņu par īpašu neuzskata. Kas ir cilvēks, kas dzīvo pēc citu radītiem standartiem? Vai cilvēks ir viņš pats vai sabiedrības radīts? Tā arī ir Ivanova problēma.

Teātra kritiķe un zinātniece Maija Svarinska par izrādi raksta: “Ogres teātra iestudējums “Ivanovs” uzrunā ar režijas koncepcijas dziļumu un tikpat pārdomātu aktieru tēlojumu.”

Izrāde “Ivanovs” ieguvusi LNKC titulus “Gada izrāde 2018”, “Gada režisors 2018” (Jānis Kaijaks), "Gada aktieris 2018" (Andris Krauja), "Gada aktrise 2018" (Margarita Lutere), "Gada aktieris otrā plāna lomā 2018" (Andris Peismalietis), diplomus par veiksmīgu aktierdarbu (Edijs Čibels, Pēteris Zilberts).

Izrādes radošā komanda: režija – Jānis Kaijaks, telpa un tērpi – Ilze Kupča, gaismas mākslinieks – Oskars Pauliņš, skaņa – Mārtiņš Andersons, kustība – Rita Lūriņa, lugu no krievu valodas tulkojusi Ieva Struka.

Izrādes garums: 2 st. 30 min. (ar starpbrīdi).
Iesakāmais vecums: 16+

Biļetes: 15, 12, 10 eiro "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/122957

15% atlaide no biļetes cenas ar Ogres novadnieka karti vai aplikāciju, ISIC vai ITIC karti, pensionāra vai invalīda apliecību.

Izrādes norises dienā, uzrādot izrādes biļeti, 10% atlaide pirkumam "M. Pūre" beķerejā Ogrē, Brīvības ielā!

Ogres Teātra Telpa,
Brīvības iela 15, Ogre, Ogres pilsēta, LV-5001
Svētdiena,
29. janvāris, 17:00
Novērtē:

Organizatora ieteiktie