Populārā mūzika

Liepāja Lake Music ar Sudden Lights

“Liepāja Lake Music”, atzīmējot piecu gadu jubileju, aicina uz īpašu koncertu Liepājas ezera ūdeņos, piedzīvojumu parkā “Austrumu forts” – neparastā vietā ar mierpilnu dabas atmosfēru.

31. jūlija koncertā uzstāsies enerģiska puišu grupa “Sudden Lights”. Tās mūzikā dominē poproka stilistika ar alternatīvu noskaņu. “Sudden Lights” dziesmas ir lipīgas un ar dejiskām melodijām, tajās saklausāmas arī dvēseliski melanholiskas noskaņas.

Pirms koncerta un tā laikā pasākuma organizatori nodrošinās iespēju “Austrumu fortā” iegādāties vasarīgus kokteiļus un dzērienus, kā arī uzkodas un ēdienus no “Woodstock”, “Grēēks” un citiem restorāniem, bāriem un kafejnīcām.

Pasākuma apmeklētāju ērtībai pieejams transfēra autobuss no Liepājas centra (koncertzāles “Lielais dzintars” stāvlaukuma) plkst. 18.00 un 18.30, kā arī pēc pasākuma plkst. 23.00.

Biļetes uz katru no koncertiem iegādājamas vietnē www.aula.lv. Biļešu cenas: sākot no 15 līdz 20 eiro. Cenā atkarībā no pasākuma apmeklētāja vēlmēm ietilpst transfēra brauciens no Liepājas centra līdz notikuma vietai un atpakaļ, kā arī sēdvieta kādā no ūdens transporta līdzekļiem – ērtā 16 vietu plašā plostā, trīsvietīgā laivā vai uz SUP dēļa. Iespējams iegādāties arī sēdvietu sektorā uz salas, ko ieskauj Liepājas ezera ūdeņi. Auto stāvvieta pieejama tiem, kuri uz pasākumiem plāno doties ar personīgo automašīnu. Pasākumos iespējams piedalīties arī ar savu personīgo ūdens transporta līdzekli (laivu, SUP dēli vai tml.). Norises vieta piemērota cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Sīkāka informācija: www.liepajamusic.lv un https://www.facebook.com/liepajalakemusic

Sestdiena,
31. jūlijs, 21:00
Novērtē:

Organizatora ieteiktie