Laikmetīgā mūzika

Laikmetīgās trešdienas

8. jūlijā interesentiem būs iespēja apmeklēt koncertu, kurā uzstāsies KonBrio Programmā repertuārs, kas sastāv no elektroniskās, klasiskās, džeza un latviešu tautas mūzikas sintēzes. Varēs sadzirdēt, kā tiek izmantotas planētu skaņas, lai radītu ambientu kosmosa ainavu, kā arī jaundarbus, kas ietver sevī pašizolācijas laikā radušās emocijas. KonBrio sastāvā muzicē Aigars Raumanis (saksofons,elektronika), Rūdolfs Pēteris Rubenis (saksofons,elektronika) , Miķelis Dzenuška (marimba, perkusijas, elektronika) un īpašais viesis Sigvards Dižais (sitaminstrumenti).

Dzejas performanci - lekciju "Levitācijas" sniegs no sirds dzejnieks un jaunās literātu paaudzes pārstāvis Raimonds Ķirķis, sadarbojoties ar literātu Lauri Veipu. "Levitācijas" izsekos Latvijas Republikas 10. prezidenta Egila Levita dzīves gaitām, izceļot nozīmīgākos notikumus viņa personas veidošanās norisē, kā arī viņa garīgajā satversmē un tās nospiedumos valsts vēsturē. Mūsdienu fragmentētajā mākslā ir vienlīdz būtiski meklēt ceļus, kā māksla var nonākt pie tautas un tauta - pie mākslas. Galu galā: mākslai ir jākalpo tautai, bet tautas lielākais kalps ir Levits.

Performatīvo izstādi, kuru būs iespēja redzēt visiem “Laikmetīgo trešdienu” apmeklētājiem, veidos Tallinas ielas kvartālā rezidējošās, jaunās, nepieradinātās mākslinieces Aina Bikše un Lidija Zaneripa.

Plašāku informāciju par pasākumu, dalībniekiem un īpašajiem piedāvājumiem apskati : www.tallinasielaskvartals.lv

Biļešu skaits ierobežots. : http://www.tallinasielaskvartals.lv/laikmetigas-tresdienas-1/bezrindas/

Pasākuma laikā tiks fotografēts / filmēts.

Pasākuma atbalstītāji: Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments , Valsts kultūrkapitāla fonds , Tu jau zini Kur. , Neputns , Skaņa un Gaisma

Tallinas ielas radošais kvartāls,
Tallinas iela 10, Rīga, LV-1001, Latvija
Trešdiena,
8. jūlijs, 18:00

Organizatora ieteiktie