Virtuālie pasākumi

Kvadrifrona "Dekamerons"

Teātra trupa KVADRIFRONS ir nodomājusi par mierinājumu un patvērumu tiem, kas mīl pastāstīt simtu noveļu (varam tās nosaukt par fabulām, līdzībām vai nostāstiem), kas reiz #paliecmājās laikā esot stāstītas godīgu cilvēku sabiedrībā, un nodziedāt dažas dziesmiņas, kuras minētie cilvēki toreiz dziedājuši sev par prieku. Šais novelēs sastapsim gan priecīgus un skumjus mīlestības piedzīvojumus, gan citus dīvainus notikumus, kas atgadījušies kā mūsu dienās, tā senatnē. Tos klausoties vienlaikus gūsiet prieku no tur atstāstītajiem jautrajiem notikumiem un derīgu padomu, jo uzzināsiet, no kā jāvairās un pēc kā jātiecas: mēs domājam, ka tas palīdzēs izkliedēt skumjas. Ja tā notiktu (un lai dievs dod, ka notiktu), teiksim paldies par to 14. gadsimta itāļu autoram Džovanni Bokačo un visiem, kuri kopā ar mums iesaistījās šī projekta tapšanā.

Katru dienu - sākot no 16. marta līdz ārkārtas stāvokļa beigām - plkst. 19.00 KVADRIFRONA sociālajos tīklos publicēsim video ar vienu noveli no Dž. Bokačo grāmatas “Dekamerons”, kuru lasīs gan KVADRIFRONA komandas biedri, gan mūsu draugi, radi un paziņas.

Ja arī tu vēlies iesaistīties projektā ar savu lasījumu - raksti mums ziņu sociālajos tīklos vai uz e-pastu: info@kvadrifrons.lv

No:

16.03.2020 19:00

Līdz:

09.06.2020
Novērtē:

Organizatora ieteiktie