Populārā mūzika

Jaunmoku pilī Dārza svētku noslēgumā uzstāsies SHIPSEA

21. jūlijā Jaunmoku pilī notiks viens no gada gaidītākajiem notikumiem – Dārza svētki. Atzīmējot SIA “Jaunmoku pils” 20 gadu jubileju, šogad svētku tēma ir “Tikšanās, satikšanās un atkalredzēšanās”. Šī diena būs piepildīta ar dažādām aktivitātēm gan lieliem, gan maziem, bet svētku noslēgumā plkst. 18:00 notiks SHIPSEA koncerts.

Koncertprogrammā tiks ietvertas kompozīcijas no Shipsea – Jāņa Šipkēvica – daiļrades – “Tavi viļņi”, “Pie upes”, “Dunka” un “Siltā gaismā”, kas iekļautas albumā “Apgaismo mani”, kā arī dziesmas no Shipsea jaunākā albuma “Lielās cerības”. Programma tiks papildināta arī ar citu komponistu skaņdarbiem, kas būtiski pašam mūziķim.

Šī gada vasarā aprit tieši desmit gadi kopš mūziķis, komponists un multiinstrumentālists Jānis Šipkēvics uzdrošinājies doties muzikālos meklējumos, savu solo projektu nodēvējot SHIPSEA vārdā. Jānis Šipkēvics ir darbojies vairākos, žanriski daudzveidīgos muzikālos projektos. Viņa unikālais balss tembrs un diapazons apvienojumā ar viņam raksturīgo, eksperimentālo orģinālmūzikas stilu spēj aizkustināt un radīt jaunus muzikālus iespaidus.

Biļetes uz koncertu pieejamas iegādei Jaunmoku pils un Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās. Biļešu cena – 25 EUR.

Dārza svētku dienas programma tiks precizēta.

Tiekamies Jaunmoku pilī!

Svētdiena,
21. jūlijs, 18:00
Novērtē:

Organizatora ieteiktie