Literatūra

ANDRIS OGRIŅŠ. Literārās sarunas Lūznavas muižā

Dzejnieks Andris Ogriņš literāro lasījumu ciklā saglabās interesi par dzeju un piesaistīs to klausītāju, kas joprojām gaida dzejoļu krājumu iznākšanu.
Andris Ogriņš šobrīd ir 7 dzejoļu krājumu autors, piedāvājot lasītājam izsekot līdz 21. gadsimta netveramajām un acīmredzamajām izmaiņām pasaulē un indivīdā. Pasaulē, kurā lietas “ir piepūtušās” ir laiks un nepieciešamība pēc cita cilvēka tuvuma, kas ir vistrauslākais un reizē nesasniedzamākais.
Asociativitāte, detaļa un atkārtojums neaizēno dzejas domu un izjūtu, bet atklāj domas dziļumu, tāpēc ir svarīgi, lai lasītājs iepazīst dažādus zemapziņas uzplaiksnījumus un saprot, ka dažādībā ir spēks un iespēja vērtību nepazaudēšanai.

Sarunu cikla “Literārās sarunas Lūznavas muižā” mērķis ir gan atklāt, cik daudzveidīga ir jaunākā literatūra, gan ļaut muižai meklēt pašai savu sarunu klausītāju un jautātāju, piedāvājot žanriski atšķirīgus stāstus un auditorijas, kurām adresēti sarunu ciklam uzrunāto rakstītāju darbi.
Sarunas ar literātiem notiek kā klātienē muižā, tā arī tiešsaistē, sarunu virzītāja – literatūrzinātniece Ilga Šuplinska.
Literāro sarunu norisi atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds un Rēzeknes novada pašvaldība.
Ieejas biļetes: 3,00 eiro.
Tās nopērkamas "Biļešu Paradīze" biļešu sistēmā un uz vietas Lūznavas muižā.

Lūznavas muiža,
Pils iela 8, Lūznava, Lūznavas pagasts, LV-4627
Sestdiena,
7. oktobris, 17:00

Organizatora ieteiktie