Populārā mūzika

2TIE. "Vasara = Liepājā" koncerti Pegaza Pagalmā

Grupa 2tie jau vairāk nekā 10 gadus ir dzirdama Latvijas klubos spēlējam regeju, ska un live-dancehall.

Viņu mūzika ir ritmiska un tā izraisa vēlmi dejot, taču tā ir arī atpazīstama ar saviem filozofiskajiem un jēgpilnajiem tekstiem, kas ļoti bieži bāzējas humorā.

Grupas sastāvā spēlē:

Juris Mols – vokāls, ģitāra
Signe Krūzmane – bass, bekvokāls
Jānis Rūmnieks – taustiņi, bekvokāls
Pauls Roderts – bungas
Dāvids Stasuns – trompete, bekvokāls

Viena no grupas 2tie atšķirības pazīmēm ir viņu saspēle ar publiku no skatuves, sākot ar jokiem un beidzot ar improvizācijas dziesmām, kas veltītas kādam no publikas.

2014. gadā 2tie izdeva savu pirmo albumu "Zem asfalta ir pludmale" un pēc tam ir izdevuši vēl divus mini albumus: “Visi man saka” un “Zaļais”. Albumi ir pieejami visās lielākajās straumēšanas vietnēs un populārākās dziesmas izskanēs arī Pegaza Pagalmā.

Šis būs spilgtu emociju piepildīts piektdienas, 25. jūlija, vakars.
Koncerts sākas plkst. 20:00. Ieeja bez maksas.

Bezmaksas koncertu sērija "Vasara = Liepājā" tiek īstenota ar Liepājas Kultūras pārvaldes projektu konkursa finansiālo atbalstu.

Pegaza Pagalms,
Kuršu iela 20, Liepāja
Piektdiena,
25. jūlijs, 20:00
Novērtē:

Organizatora ieteiktie