Muzikālās izrādes

Muzikāla izrāde "Septiņi vecpuiši"

30. jūlijā Kandavas Brīvdabas estrādē "Ozolāji" ir skatāma muzikāla izrāde "Septiņi vecpuiši"

Muzikālā komēdija “Septiņi vecpuiši” skatītājus lutinās un kutinās ar dziesmām, komiskām situācijām, spilgtiem un ilgi prātā paliekošiem tēliem. Dzīvespriecīgo stāstu izdzīvos Latvijā populāri aktieri un komiķi – Mārtiņš Vilsons vai Juris Strenga, Gunārs Placēns, Rihards Lepers vai Edgars Lipors, Āris Rozentāls vai Pēteris Šogolovs, Jānis Jarāns, Dainis Porgants, Jānis Kirmuška, Imants Vekmans un vienīgā dāma vecpuišu kolektīvā Ginta Krievkalna vai Jūlija Ļaha. Par muzikālo pavadījumu rūpēsies taustiņu virtuozs Gints Žilinskis.

Izrāde ir turpinājums jau vairāku tūkstošu skatītāju zināmajam iestudējumam “Septiņas vecmeitas”. Vai tā ir likteņa ironija, vai vienkārši nejauša sakritība, bet līdzīgi kā iepriekš minētajā izrādē – kādā pansijā, kuras iemītnieki šoreiz ir vīrieši, strādā gados jauna un skaista meitene. Aizņemta ar mācībām augstskolā un darbu pansijā, meitene atstājusi novārtā savu privāto dzīvi, kuru, šarmanti kungi ar spilgtām rakstura iezīmēm, apņemas nokārtot. Skatītāji izjutīs īstu jautrību vērojot kā vecpuišiem veiksies savedēju lomā.


Teātra izrādi “Septiņi vecpuiši” baudāmu radījuši režisors Ivars Lūsis, tērpu māksliniece Jūlija Ļaha, horeogrāfe Ieva Biteniece, muzikālais repetitors Ginta Krievkalna.

Kandavas Brīvdabas estrāde "Ozolāji",
P130, Kandava, Kandavas pilsēta, LV-3120
Svētdiena,
30. jūlijs, 16:00
Novērtē:

Organizatora ieteiktie